Personel - Projekt Zdrowie
Projekt Zdrowie Kalisz
Umów się na wizytę

Personel

Mgr inż. Lidia Fojt – dietetyk. Jestem magistrem dietetyki ukończonej w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. Pracuję jako dietetyk od 2010 roku, a więc to kawał czasu, aby nabrać praktyki, poznać wielu ludzi i obserwować ich pozytywne zmiany zarówno dotyczące ciała jak i psychiki. Lata pracy nauczyły mnie cieszyć się wspólnie z pacjentami z ich sukcesów, ale także dały mi doświadczenie w rozwiązywaniu różnych problemów przy prowadzonych przeze mnie kuracjach. Prywatnie jestem żoną i mamą dwójki nastolatków. Lubię spędzać czas z moją rodziną, szczególnie w podróżach, więc zawsze chętnie korzystam z długich, wolnych weekendów i zwiedzam nasz kraj. Staram się często uśmiechać i patrzeć optymistycznie na życie. Mam nadzieję, że udaje mi się tym optymizmem zarazić naszych pacjentów, którzy często nie wierzą w możliwe sukcesy, a jednak własną ciężką pracą z moją małą pomocą je osiągają.

„Profesjonalistka w każdym calu. Jak schudłam 15 kg, to unormował mi się cukier i lekarz odstawił mi leki na cukrzycę. Dzięki wprowadzonym nawykom żywieniowym cieszę się dobrym zdrowiem i sylwetką” Beata.

Beata
nauczycielka Kalisz

„Pani Lidka to właściwa osoba na właściwym miejscu”

Maja
studentka Kalisz

” Kuracja odchudzająca pod opieką Pani Lidki zmieniła moje samopoczucie na lepsze. Kiedyś niechętnie wychodziłem z domu, gdyż trudno było mi się odnaleźć w grupie znajomych, którzy byli szczupli i wysportowani. Po kuracji wiele się zmieniło- zrzuciłem 40 kg, pokonałem nadciśnienie, zmieniłem garderobę i nie zamierzam wracać do przeszłości”

Krzysztof
Przedstawiciel Kalisz

Komu
pomagamy

Nasi partnerzy